2 days ago

Bullshooter Poland

Zapraszamy zwycięzców po odbiór wygranych ręczników. 🙂
P.s.
Kim jest KIMSUN? 😀
...

View on Facebook

2 days ago

Bullshooter Poland

Dotarły do nas kolejne nagrody wygrane w turnieju VRS , cztery ręczniki plażowe z kieszonką . Gratulujemy Robert Sadkowski, KA2 , Tomas i KIMISUN ( kto to jest KIMISUN ?) ...

View on Facebook

7 days ago

Bullshooter Poland

No to koniec.

Nie bez problemów zakończyliśmy sezon 2018/19.

Co tu dużo mówić - miało być o wiele lepiej, wyszło tylko trochę. Wewnętrzne niezgodności odnośnie niektórych kwestii (zmiany zawodników czy ostateczny termin rozgrywek) i przez to podejmowanie nie do końca trafnych decyzji, które trzeba było próbować naprawiać, zaowocowały... cóż, naszą (przynajmniej częściową) porażką jako organizatorów ligi i tego sezonu.

Mea culpa - osobiście jeszcze raz przepraszam za bałagan.

Wnioski zostały wyciągnięte, dlatego nie będę się jeszcze bardziej i po raz kolejny rozpisywał na temat naszych przewinień, a o zmianach i perspektywach na kolejny sezon.

- Zakończenie ligi odbędzie się najprawdopodobniej w 3 weekend września

- Walkowery. W tym sezonie znów walczyliśmy o jak największe wpływy kasy do ligi, niestety kosztem bycia fair. Przy debatach w zeszłym roku wiele osób sugerowało kary finansowe dla drużyn które oddają mecze - niestety było to praktycznie niemożliwe do zrealizowania... do teraz. Mamy nowe narzędzie w postaci wirtualnych kont "kredytowych" drużyn.
Jeżeli mecz się nie odbył z winy jednej drużyny, to mamy możliwość wbicia ujemnych kredytów na jej konto. Przy próbie rozpoczęcia kolejnego meczu maszyna będzie wymagać nie tylko opłaty na poczet tego meczu, ale również kredytów które wiszą za walkowera. Wysokości kar będą zależeć od ligi, ale najprawdopodobniej będzie to po prostu wysokość opłaty za zwykły mecz.
Termin na rozegranie meczu to będzie wskazany tydzień + 7 dni dodatkowe. Po tym czasie drużyna gości dostaje walkowera O ILE NIKT NIE POINFORMUJE INACZEJ. Trzy walkowery - dziękujemy i eliminujemy z ligi.

- Nie jest to jeszcze pewne, ale bardzo wysoce prawdopodobne jest to że nie tylko statystyki, ale i tabele punktowe będą się aktualizować automatycznie.

- Regulamin. W tym sezonie był zmieniony. W przyszłym będzie napisany od nowa, ze wszystkimi spornymi czy niejasnymi kwestiami które się pojawiały

- Przez wakacje oczyścimy bazę zawodników. Są pojedyncze litery, są dublowani gracze itd itp.
dzięki temu będziemy mieć jasny obraz kto gdzie grał, wgląd na statystyki i przez to możliwość przypisywania drużyn do lig na bazie np. sspre.

To chyba wszystko jeżeli chodzi o kwestie organizacyjne.

Chciałbym pogratulować nie tylko zwycięzcom, ale również wszystkim wszystkim zawodnikom oraz podziękować za kolejny rok współpracy. Mam nadzieję że sprawdzi się do "3 razy sztuka" i kolejny sezon będzie idealny 🙂

Pozdrawiam!
-Kuba

P.S.
Zapraszam oczywiście do dyskusji, zadawania pytań, przesyłania sugestii itd itp na forum lub w wiadomości prywatnej.
...

View on Facebook

bullshooterpl@gmail.com